Labākais BJJ

Kad jūsu gi negaidīti aizķer jūsu kāju, tas neļauj jums pabeigt perfektu pieteikšanos, jo jūs glīti paslīdat garām pretinieka aizsardzībai. Jūsu īsais klupšana galu galā maksāja jums spēli.

Ikviens, kurš ir pavadījis daudz laika uz paklājiņa, iespējams, ir redzējis vai pieredzējis šo situāciju. Tas varētu kalpot kā prātīgs atgādinājums par to, cik svarīgi ir izvēlēties ideālu BJJ gi.

Tā kā Brazīlijas džiu džitsu popularitāte ir pieaugusi, simtiem uzņēmumu tagad pārdod gis plašai sabiedrībai, sākot no augstākās klases turnīru gis un beidzot ar lētām naudas izņemšanām, kas gūst labumu no nepieredzējušiem praktiķiem.

Var būt nepieciešama plaša izpēte un darbietilpīga izmēģinājumu un kļūdu pārbaude, lai pārliecinātos, ka izvēlaties savam stilam, fiziskajām īpašībām un veiktspējas prasībām atbilstošu gi. Izvēloties labāko BJJ gi, mēs vēlamies novērst jebkādas neskaidrības.

Kaņepju sērijas Flow kimono BJJ Jiu Jitsu Gi

Ievērojams Gi, kas paredzēts intensīvai apmācībai un lietošanai sacensībās. Gan izturīgi, gan mājīgi Flow Kimonos Hemp Series Gi ir izgatavoti no kaņepēm. Kaņepju audums pēc dažām lietošanas reizēm jutīsies mīksts un nesadalīsies pat pēc smagas slodzes. Tā cena ir vērsta uz labāko BJJ Gi skalas augšdaļu.

BJJ Jiu Jitsu Air Flow kimono Gi

Ilgākiem un siltiem treniņiem Flow Kimonos Air BJJ Jiu Jitsu Gi ir vērsta uz elpojošu audumu un komfortu. Tas šķiet daudz izturīgāks nekā konkurentu gis, kas izgatavots no tā paša materiāla, pateicoties ķemmētas kokvilnas pērļu pinumam, kas tomēr ir izturīgs un viegls. Attiecībā uz cenu tā ir iepakojuma vidū.

Īpaši viegls BJJ Jiu Jitsu Gi ar iepriekš saruktu audumu no Sanabul Essentials 2. versijas

Sanabul Essentials Version 2 Ultra Light BJJ Gi ir viens no lētākajiem pieejamajiem īpaši vieglajiem gis, un tas arī nodrošina vienu no ērtākajiem BJJ gis savā cenu diapazonā. Iepriekš sarauktais kokvilnas audums ir lieliski ērts un ir gatavs lietošanai uzreiz no kastes.

Tas ir paredzēts ilgstošiem treniņiem siltos apgabalos un ir paredzēts, lai jūs treniņa laikā atvēsinātu, līdzīgi kā iepriekš minētais Flow Kimonos Air Gi. Apmaiņā pret tā mājīgo tekstūru audumam ir zemāks izturības novērtējums nekā smagākiem audumiem. Tā cena ir aptuveni lētajā spektra galā.

Labāko BJJ Gi novērtējumi

BJJ Jiu Jitsu Gibest Flow kimono kaņepju sērija bjj gi — Flow kimono kaņepju sērija

Flow Kimonos Hemp Series BJJ Gi izceļas ar savu komfortu un vispusīgu lietderību, un tas ir izgatavots no kaņepēm, lai nodrošinātu ilgstošu izturību un komfortu.

Gi ir stingrs un smags uzreiz no kastes, taču tas atslābinās un kļūs par vienu no ērtākajiem smagajiem gišiem, ko esam valkājuši pēc mazgāšanas un dažiem ruļļiem uz paklājiņa.

Vēl svarīgāk ir tas, ka pēc tam, kad tas ir notīrīts, pretiniekiem nav daudz virsmu, uz kurām varētu satvert. Viela šķiet izturīga, nekļūstot par rokturu magnētu.

Gi emblēmas nedod jūsu pretiniekam roku, lai sāktu cīņu vai piesaistītu iesniegumu.

Augsta blīvuma putu aukla uz Flow Kimonos Hemp Gi palīdz samazināt nepieciešamību pēc savilkšanas aukliņas atkārtoti.

Flow kimono ir dažādu izmēru, un tos var mazgāt mašīnā, tomēr tie atzīmē, ka tāpat kā citi gi, tie ir jāžāvē, tos pakarinot. Ja potenciālajiem patērētājiem rodas jautājumi par viņu produktu, Flow Kimonos atbild uzreiz.

Mūsu iecienītās lietas:

  • Izturīgs
  • noderīgs sacensībām un treniņiem
  • Salīdzinot ar dažiem GI, mazāk “saķeri”
  • Ērts

Kas mums nepatika:

  • Lietojot sākotnēji šķiet ļoti stingrs.
  • atrodas gi cenu spektra augstākās klases galā.
  • Kaņepju sērijas Flow kimono BJJ Jiu Jitsu Gi

Air BJJ Gi ir vēl viens produkts no Flow Kimonos, un tas ir īpaši viegls treniņu Gi, kas sastāv no ķemmes. Ja nevarējāt atvērt slēdzeni, tā ir visu laiku sliktākā sajūta!

Šo problēmu novērš brīvi pieguļošs gi, taču tas var padarīt jūsu aizsardzību neaizsargātu pret neparastiem iesniegumiem un piespēlēm, kas izmanto jūsu gi kā sviru. Izvēlieties gi, kas atbilst jūsu cīņas stilam un panāk līdzsvaru starp šīm divām galējībām.

Komforts

Tikpat svarīgi kā vispārējai formai ir izvēlēties tādu apģērbu, kurā jūtaties viegli, cīnoties. Jūs smagi strādāsit un bieži valkāsit šo apģērbu. Noteikti izvēlieties materiālu, kas neberzē un nekairina ādu!

Izturība

Gi audums un aušana galvenokārt nosaka, cik ilgi tas kalpos. Spēcīgākā pinuma dēļ smagāks Gi parasti kalpos ilgāk, bet sver vairāk. Lai gan vieglāks Gi var palīdzēt jums justies vieglāk un nodrošināt ātrākas kustības, tas var arī ātrāk nolietoties.

Praktiķiem, kuri trenējas vairākas reizes nedēļā, varētu vēlēties iegūt smagāku un izturīgāku Gi. Ja jūs piedalāties turnīros, kur jums ir jānosver ar savu Gi, esiet uzmanīgi, ņemot vērā sava Gi svaru!

Mūsu labākā izvēle ir Flow Kimonos Hemp Series BJJ Jiu Jitsu Gi.

Flow Kimonos Hemp Series BJJ Jiu Jitsu Gi neapšaubāmi ir labākais BJJ gi, mūsuprāt, pateicoties tā izcilajai veiktspējai, izturīgajai izturībai un daudzajiem pielietojumiem. Kaņepju materiāls ir ievērojami vieglāks par citiem šajā sarakstā iekļautajiem priekšmetiem, taču joprojām ir ļoti izturīgs un izturīgs.

Tās dažas satvēriena vietas, kuras ir pieejamas pretiniekiem, samazina nepieciešamību uztraukties par cīņas vietām, kas citādi nebūtu pieejamas. Lielo izmēru klāsts un augstākās klases klientu apkalpošana padara vienkāršāku sev piemērotāko atrašanu.

To var izmantot BJJ tikpat efektīvi kā citās cīņas mākslās, un tas var kalpot kā viens no labākajiem džudo vai karatē.

Vienīgais trūkums, ko mēs varam identificēt, ir tas, ka smagāks gi nevarēs tik efektīvi kontrolēt ķermeņa temperatūru kā vieglāks, lai gan kaņepes ir pārsteidzoši vieglas un elpojošas.

Tas var nebūt jums piemērotākais risinājums, ja jums ir jābūt gi, kas atbalsta aukstāku temperatūru, taču lielākajai daļai praktizētāju to būs grūti pārspēt.

Tags :

Share :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

POPULĀRĀS ZIŅAS

Abonējiet mūsu biļetenu

“Man patīk viss par džiu-džitsu — skola, paklājiņš, gredzens.”

KATEGORIJAS