18 BJJ un cīņas padomi

Pirmkārt, man patīk sacensties. Pēc jaukas spēles, uzvari vai zaudē, esmu priecīgs, ka sacentos ar svešinieku. Jautras sacensības mani iedrošina.

Konkurence ir īsts jūsu cīņas talantu pārbaudījums. Sacensības atklāj jūsu patiesās prasmes. Neviens nemelo par savām prasmēm. Tas ir tikai jūs, jūsu pretinieks un jūsu intelekts, un jūs izlemjat, ko ar to darīt.

 • Kāds ir jūsu pūļa kontroles plāns?
 • Kā jūs tiksit galā ar tauriņiem?
 • Kā jūs saskarsieties ar svešinieku?
 • Atcerieties savus paņēmienus ?
 • Vai sastingsities vai paliksit mierīgs, parādīsit visu iespējamo un uzvarēsit?

Šie ir daži no sacensību testiem, un ir jautri vērot jūsu sniegumu. Konkurence parāda, kur jūs atrodaties lielajā shēmā, salīdzinot jūs ar citiem ar līdzīgu pieredzi.

Sacensības ir lieliska vieta, kur satikt līdzīgi domājošus cilvēkus, tāpat kā nodarbības un treniņi. Konkursu laikā esmu iepazinusies ar daudziem fantastiskiem cilvēkiem. Izmantojot turnīrus, esmu ieguvis draugus, ticis uzaicināts uz citām treniņu telpām un iepazinies ar daudziem fantastiskiem cilvēkiem.

Nekad nevar zināt, kā sacensībās satiktie cilvēki ietekmēs tavu dzīvi. Es cenšos nedzīvot kā vientuļnieks un izmantot cilvēkus, ar kuriem saskaros, jo viņi var man palīdzēt kļūt par labāku cilvēku un dzīvot tādu dzīvi, kādu es citādi nevarētu dzīvot.

Mācīšanās no pieredzes Sacensības ir jūsu prasmju pārbaude pret nepazīstamu pretinieku nepazīstamā situācijā, taču nav piespēļu vai neveiksmju. Pēc sāncensības seko progress.

Es nekad neesmu piedalījies sacensībās un neesmu ieguvis cīkstēšanās pieredzi, uzvarēju vai zaudēju. Katru reizi, kad es sacenšos, es atstāju labāku cīnītāju, cilvēku un strādnieku.

Es garantēju, ka jūs kaut ko sajutīsit, pat ja tas nav tieši tā, kā es. Jūs varat būt sarūgtināts, ja zaudējāt, apmierināts, ja jums veicās labāk, nekā gaidīts, vai sajūsmā, ja uzvarējāt. Jebkurā gadījumā jūs saņemsit sajūtu un to pārbaudīsit. Jūs novērtēsit savus panākumus un neveiksmes. Jūs novērtēsit, ko varējāt un vajadzēja darīt. Jūs analizēsit savas jūtas, nosacījumus, pūļa reakciju utt.

Jūs attīstīsities, analizējot. Prakse dažreiz pārspēj teoriju. Praktizējot jūs mācāties, bet nepārbaudāt tik daudz, jo tā ir rutīna. Iesildieties, vingrinieties, apgūstiet prasmes, tad ripojiet. Varat to analizēt vēlāk. Jūs nevarat pārbaudīt savu sniegumu pēc turnīra. Tas padarīs jūs pārsteidzošu.

Jūs tiksiet sagatavots nākamajam treniņam, lai pēc spēles veiktu nepieciešamo darbu, un jūs izaugsit. Jūs iegūsit pieredzi, kuru nevarēsit atkārtot.

 • Jūs varat vēlēties sacensties vairāk vai mazāk, taču jūs vienmēr kaut ko iemācīsities.
 • Esmu iemācījies no konkurences, uzvarēt vai zaudēt:
 • Esmu iemācījies, ka nervozēt ir normāli, un es neesmu viens.
 • Esmu iemācījies saskarties ar diskomfortu.
 • Esmu pārliecināts.
 • Esmu iemācījies daudzas lietas, kas jāuzlabo, un esmu to arī izdarījis.
 • Es uzzināju, ka ir pareizi atstāt savu komforta zonu.
 • Es atklāju savu pārākumu.
 • I. uzzināju, ka esmu nepilnvērtīgs.
 • Zaudēt ir labi.
 • Uzvarēt jūtas labi.
 • Katrās sacensībās es uzzināšu vairāk.

Nav pilnīgs saraksts, taču jūs saprotat. Jūs nekad neuzzināsiet, vai jums vajadzētu sacensties, ja vien nemēģināsit. Iemesls, kāpēc čempioni un veiksmīgi cilvēki gūst panākumus, ir tāpēc, ka viņi mēģināja.

Šeit ir daži padomi jūsu pirmajām sacensībām.

Uzskatiet to par apmācības paplašinājumu.

Iedomājieties, ka apmeklējat nodarbību uz atklāta paklājiņa, bet ripojat grūtāk. Tas man palīdz atpūsties un atcerēties, ka dzīve nav beigusies. Tā ir tikai cīkstēšanās. Nevienam neinteresē, vai tu uzvarēsi vai zaudēsi, izņemot tevi pašu.

Ja jūs neuzvarējat, turiet galvu un mācieties no tā; pretējā gadījumā esat iztērējis no 70 līdz 90 ASV dolāriem. Ziniet, ka ēkas pamešana nekaitēs jūsu nākotnei, un jūs vienmēr varat uzlabot un mēģināt vēlreiz.

Pirmā uzkāpšana uz paklājiņa palīdz izvairīties no redzes kanālā un aptumšošanās cīņas laikā. Es pagriežos par 360 grādiem balinātājos, lai redzētu pūli un vidi. Tas man palīdz aklimatizēt atklātā vidē un koncentrēties uz pretinieku. Nomierina mani.

Elpojiet

Elpošana palīdz man atpūsties un koncentrēties. Tas attīra manu galvu un kontrolē manu adrenalīnu. Tas mani pasargā no ge

Tags :

Share :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

POPULAR NEWS

Subscribe Our Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

CATEGORIES